Budowa Parku Zdrojowego na Rakutowej wraz z uzbrojeniem terenu.

ERBUD Operations został wybrany na Generalnego Wykonawcę „Budowy Parku Zdrojowego na Rakutowej wraz z uzbrojeniem terenu.” którego Inwestorem jest Gmina Cieżkowice.

Park zlokalizowany będzie na obszarze ośmiu hektarów w sąsiedztwie popularnego turystycznie „Skamieniałego Miasta w Ciężkowicach” a sam Park Zdrojowy podzielony będzie na cztery strefy:

  • strefę lasu i ścieżek spacerowych, o zróżnicowanym stopniu trudności, z wrzosowiskiem,
  • strefę relaksu dla dzieci i dorosłych,
  • strefę zespołu balneologii – obiektów hydroterapii – zamkniętych i otwartych,
  • strefę relaksu przyrodniczego, w postaci alpinarium, arboretum i ogrodu sensorycznego.


Nasza Spółka jako Generalny Wykonawca realizowała będzie wszystkie prace budowlane wraz robotami branży drogowej, instalacyjnej, technologii basenowej/fontann oraz nasadzeń zieleni. Termin realizacji Inwestycji zaplanowany jest na koniec stycznia 2021 r.

W obszarze rozbudowy infrastruktury miejskiej nasza Spółka realizowała m.in.;  budowę fontanny multimedialnej w Rzeszowie, rewitalizację Rynku w Boguchwale oraz Parku Zdrojowego w Horyńcu -Zdroju.

2020-07-15T09:19:45+00:0018 lipca 2019|
Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Zgoda