Kolejna inwestycja Uniwersytetu Medycznego w Łodzi będzie realizowana przez ERBUD Operations

W dniu 4 listopada br. nasza Spółka podpisała z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi umowę na roboty budowalne dla zadania inwestycyjnego pn. „Remont generalny i przebudowa Domu Studenckiego nr III w Łodzi przy ul. Mazowieckiej 12/16”.

Zakres umowny (w formie Generalnego Wykonawstwa) obejmuje kompleksowe wykonania robót budowlano-remontowych wraz z instalacjami sanitarnymi, elektrycznymi, teletechnicznymi oraz wykonanie dokumentacji powykonawczej w modelu BIM.

 

Remont generalny i przebudowa Domu Studenckiego nr III to kolejna inwestycja jaką ERBUD Operations Sp. z.o.o. będzie wykonywał dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie w końcowej fazie Spółka (jako lider konsorcjum) finalizuje budowę Zespołu poradni specjalistycznych i serwerowni w budynku A2 Centrum Kliniczno Dydaktycznego UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej. W sektorze obiektów szpitalnych nasza Spółka obecnie realizuje projekt termomodernizacji Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie oraz roboty budowlane w ramach projektu Poprawa efektywności działalności wojewódzkich podmiotów leczniczych w obszarach potrzeb zdrowotnych mieszkańców województwa lubelskiego którego zamawiającym jest Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie.

 

2019-11-08T08:00:14+00:004 listopada 2019|
Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Zgoda