O FIRMIE2019-01-02T10:34:27+01:00

O FIRMIE

ERBUD OPERATIONS

Istnieje na rynku budowlanym od 2001 roku funkcjonując pod nazwą ERBUD Rzeszów Sp. z o.o.. Początkiem stycznia 2019 r. została dokonana zmiana nazwy spółki na ERBUD OPERATIONS Sp. z o.o. Jako członek Grupy ERBUD, buduje swoją pozycję realizując kontrakty zarówno w systemie Generalnego Wykonawstwa, jak i Podwykonawstwa. Dzięki profesjonalnej i doświadczonej kadrze inżynieryjnej posiadającej najwyższe kwalifikacje i uprawnienia w branży budowlanej oraz dzięki zapleczu finansowemu, jest wstanie realizować nawet najbardziej skomplikowane i wymagające inwestycje na terenie całego kraju.

Aby sprostać wymaganiom naszych partnerów i wyjść naprzeciw oczekiwaniom, uruchomione zostały nowe działy: dział projektowy oraz dział nadzorów, których zadaniem jest przygotowanie terenów inwestycyjnych oraz nadzór nad realizacją. Nowe zespoły zostały zbudowane w oparciu o grupę doświadczonych inżynierów, zaangażowanych w realizowane projekty. Ideą i zadaniem, dla których stworzone zostały nowe działy, jest kompleksowa realizacja nawet najbardziej wymagających zadań.

Mając świadomość, iż nowe potrzeby funkcjonalne Zleceniodawcy mogą umożliwić wdrożenie wielu nowatorskich rozwiązań, zwracamy szczególną uwagę na funkcje danego obiektu, potrzeby przyszłych użytkowników, możliwości dalszej rozbudowy o nowe funkcje oraz na koszty eksploatacji użytkowania obiektu.

Jako członek międzynarodowej grupy kapitałowej, ERBUD OPERATIONS czerpie wiedzę i doświadczenie od podmiotów realizujących najważniejsze projekty budowane, zarówno w Polsce, jak i w krajach Europy Zachodniej. Dostęp do innowacyjnych rozwiązań technologicznych i sprzętowych oraz podnoszenie standardów w polskim budownictwie zostało wyróżnione przez Grupę D&B oraz magazyn Forbes certyfikatem „Przejrzysta firma”, przyznawanym rzetelnym i wiarygodnym partnerom w biznesie.

ERBUD OPERATIONS

SZCZEGÓŁY

ERBUD OPERATIONS

SZCZEGÓŁY
Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu. Zgoda